Proclamats Comarques Catalunya 2015

Segrià
  • Guanyadors per Comarques


    Segrià

    Vall d’Aran

    Alta Ribagorça

    Pallars Sobirà

    Pallars Jussà

    Alt Urgell

    Cerdanya

    Noguera

    Pla d’Urgell

    Urgell

    Segarra

    Solsonès
    CATALUNYA CENTRAL 2.015

    Pubilla, ANNA ROVIRA I RIBERA, Balsareny, Bages.

    Hereu PAU DEL POZO DE TORRES, Piera, Anoia.

    1era Dama MARTA SERRÁN i GARUVILARDELL, Sant Vicenç de Castellet, Bages.

    1er Fadrí XAVIER MAS i CRAVIOTTO, Navàs, Bages.

    2ona Dama ANNA FERRER i COMA, Gironella, Berguedà.

    2on Fadrí EDUARD PLADELLORENS i SALAT, Manresa, Bages.

    Berguedà
    CATALUNYA CENTRAL 2.015

    Pubilla, ANNA ROVIRA I RIBERA, Balsareny, Bages.

    Hereu PAU DEL POZO DE TORRES, Piera, Anoia.

    1era Dama MARTA SERRÁN i GARUVILARDELL, Sant Vicenç de Castellet, Bages.

    1er Fadrí XAVIER MAS i CRAVIOTTO, Navàs, Bages.

    2ona Dama ANNA FERRER i COMA, Gironella, Berguedà.

    2on Fadrí EDUARD PLADELLORENS i SALAT, Manresa, Bages.

    Ripollès

    Osona
    CATALUNYA CENTRAL 2.015

    Pubilla, ANNA ROVIRA I RIBERA, Balsareny, Bages.

    Hereu PAU DEL POZO DE TORRES, Piera, Anoia.

    1era Dama MARTA SERRÁN i GARUVILARDELL, Sant Vicenç de Castellet, Bages.

    1er Fadrí XAVIER MAS i CRAVIOTTO, Navàs, Bages.

    2ona Dama ANNA FERRER i COMA, Gironella, Berguedà.

    2on Fadrí EDUARD PLADELLORENS i SALAT, Manresa, Bages.

    Garrotxa

    Baix Ebre

    Montsià

    Anoia
    CATALUNYA CENTRAL 2.015

    Pubilla, ANNA ROVIRA I RIBERA, Balsareny, Bages.

    Hereu PAU DEL POZO DE TORRES, Piera, Anoia.

    1era Dama MARTA SERRÁN i GARUVILARDELL, Sant Vicenç de Castellet, Bages.

    1er Fadrí XAVIER MAS i CRAVIOTTO, Navàs, Bages.

    2ona Dama ANNA FERRER i COMA, Gironella, Berguedà.

    2on Fadrí EDUARD PLADELLORENS i SALAT, Manresa, Bages.

    Alt Penedès

    Alt Empordà
    Pubilla 2.015, MERITXELL COSTA FIGUERAS, Vilatenim.

    Hereu 2.015, FERRAN CAPALLERA GIBERT, Peralada (H Gi.).

    1era Dama. AIDA MARTÍNEZ GONZALEZ, Figueres.

    2ona Dama, LAURA GONZÁLEZ GONZÁLEZ, Llançà.

    CADAQUÉS.

    FIGUERES

    Pubilla 2.015, AIDA MARTÍNEZ GONZALEZ (DC).

    Hereu 2.015, XAVIER VILA RIBAS.

    Pubilleta 2.015, AINA BRUNA REGOLTA.

    Hereuet 2.015, ARTUR LAFUENTE CASTILLO

    L’ESCALA

    LLANÇÀ

    Pubilla 2.015 LAURA GONZÁLEZ GONZÁLEZ (DC)

    Hereu 2.015 MARTÍ JUANOLA TORRENT.

    Dama 2.015 JÚLIA CASTILLA COLLADO.

    Fadrí 2.015 ALBERT TORRENT NEGRE.

    PERALADA

    Pubilla 2.014, SUSANNA CASELLAS GENIS.

    Hereu 2.014, FERRAN CAPALLERA GIBERT (HC, HGI).

    PORT-BOU

    Pubilla 2.015, ENYA MOLINA ABAURREA.

    VILATENIM

    Pubilla 2.015, MERITXELL COSTA FIGUERAS. (PC).

    Pla de l’Estany

    Gironès

    Baix Empordà

    Selva

    Vallès Oriental

    Maresme

    Vallès Occidental

    Barcelonès

    Baix Llobregat

    Garraf

    Baix Penedès

    Tarragonès

    Baix Camp

    Garrigues

    Priorat

    Ribera d’Ebre

    Terra Alta

    Bagès
    CATALUNYA CENTRAL 2.015

    Pubilla, ANNA ROVIRA I RIBERA, Balsareny, Bages.

    Hereu PAU DEL POZO DE TORRES, Piera, Anoia.

    1era Dama MARTA SERRÁN i GARUVILARDELL, Sant Vicenç de Castellet, Bages.

    1er Fadrí XAVIER MAS i CRAVIOTTO, Navàs, Bages.

    2ona Dama ANNA FERRER i COMA, Gironella, Berguedà.

    2on Fadrí EDUARD PLADELLORENS i SALAT, Manresa, Bages.

    Conca de Barberà

    Alt Camp