Proclamats Comarques Catalunya 2014

Segrià
  • Guanyadors per Comarques


    Segrià

    Vall d’Aran

    Alta Ribagorça

    Pallars Sobirà

    Pallars Jussà

    Alt Urgell

    Cerdanya

    Noguera

    Pla d’Urgell

    Urgell

    Segarra

    Solsonès
    CATALUNYA CENTRAL

    Pubilla MARINA CARRERA i MIRAVITLLES (PCAT),  El Pont de Vilomara i Rocafort (Bages).

    Hereu DAVID TRIAS i SOLER, Navàs (Bages).

    1era Dama SARA JURADO, Súria (Bages).

    1er Fadrí MARTI PONS i SOTO, Gironella (Berguedà).

    2ona Dama CARLOTA GALLÉS i FAAZ, Manresa (Bages).

    2on Fadrí POL SOLÀ DE LOS SANTOS, Seva (Osona).

    Berguedà
    CATALUNYA CENTRAL

    Pubilla MARINA CARRERA i MIRAVITLLES (PCAT),  El Pont de Vilomara i Rocafort (Bages).

    Hereu DAVID TRIAS i SOLER, Navàs (Bages).

    1era Dama SARA JURADO, Súria (Bages).

    1er Fadrí MARTI PONS i SOTO, Gironella (Berguedà).

    2ona Dama CARLOTA GALLÉS i FAAZ, Manresa (Bages).

    2on Fadrí POL SOLÀ DE LOS SANTOS, Seva (Osona).

    Ripollès

    Osona
    CATALUNYA CENTRAL

    Pubilla MARINA CARRERA i MIRAVITLLES (PCAT),  El Pont de Vilomara i Rocafort (Bages).

    Hereu DAVID TRIAS i SOLER, Navàs (Bages).

    1era Dama SARA JURADO, Súria (Bages).

    1er Fadrí MARTI PONS i SOTO, Gironella (Berguedà).

    2ona Dama CARLOTA GALLÉS i FAAZ, Manresa (Bages).

    2on Fadrí POL SOLÀ DE LOS SANTOS, Seva (Osona).

    Garrotxa

    Baix Ebre

    Montsià

    Anoia
    CATALUNYA CENTRAL

    Pubilla MARINA CARRERA i MIRAVITLLES (PCAT),  El Pont de Vilomara i Rocafort (Bages).

    Hereu DAVID TRIAS i SOLER, Navàs (Bages).

    1era Dama SARA JURADO, Súria (Bages).

    1er Fadrí MARTI PONS i SOTO, Gironella (Berguedà).

    2ona Dama CARLOTA GALLÉS i FAAZ, Manresa (Bages).

    2on Fadrí POL SOLÀ DE LOS SANTOS, Seva (Osona).

    Alt Penedès

    Alt Empordà
    PUBILLA ÈLIA CABELLO PALAHÍ, Peralada.

    HEREU MARC CLOS PUJOLAR, Peralada.

    1era Dama LAURA ARCEGA NAJARRO, Llançà.

    2ona Dama SONIA ARENAS BLANCO, Figueres.

    FIGUERES

    Pubilla, SONIA ARENAS BLANCO (D Com).

    Hereu, FERRIOL PEY COMAS.

    L’ESCALA

    Pubilla, PAULA BRUGUÉS COSTALS.

    LLANÇÀ

    Pubilla, LAURA ARCEGA NAJARRO.

    Hereu, ARNAU HERRERA CUNILL.

    PERALADA

    Pubilla ÈLIA CABELLO PALAHÍ (P Com).

    Hereu MARC CLOS PUJOLA (H. Com. i H G).

    Pla de l’Estany

    Gironès

    Baix Empordà

    Selva

    Vallès Oriental

    Maresme

    Vallès Occidental

    Barcelonès

    Baix Llobregat

    Garraf

    Baix Penedès

    Tarragonès

    Baix Camp

    Garrigues

    Priorat

    Ribera d’Ebre

    Terra Alta

    Bagès
    CATALUNYA CENTRAL

    Pubilla MARINA CARRERA i MIRAVITLLES (PCAT),  El Pont de Vilomara i Rocafort (Bages).

    Hereu DAVID TRIAS i SOLER, Navàs (Bages).

    1era Dama SARA JURADO, Súria (Bages).

    1er Fadrí MARTI PONS i SOTO, Gironella (Berguedà).

    2ona Dama CARLOTA GALLÉS i FAAZ, Manresa (Bages).

    2on Fadrí POL SOLÀ DE LOS SANTOS, Seva (Osona).

    Conca de Barberà

    Alt Camp