Proclamats Comarques Catalunya 2013

Segrià
  • Guanyadors per Comarques


    Segrià

    Vall d’Aran

    Alta Ribagorça

    Pallars Sobirà

    Pallars Jussà

    Alt Urgell

    Cerdanya

    Noguera

    Pla d’Urgell

    Urgell

    Segarra

    Solsonès
    CATALUNYA CENTRAL

    Pubilla CRISTINA RIBERA i TARIFA, Solsona (Solsonès)(P LL).

    Hereu XAVIER GABARRÓ i MORENTA, Òdena (Anoia).

    1era Dama HELENA LÓPEZ i MONTANYÀ, Manresa (Bagès).

    1er Fadrí XAVIER ANDREU i ALMENARA, Piera (Anoia).

    2ona Dama JUDIT BALAGUER i MADRID, La Valldàn (Berguedà).

    2on Fadrí JOAN PLÀ i CASADESÚS, La Valldàn (Berguedà) (H B).

    Berguedà

    Ripollès

    Osona
    CATALUNYA CENTRAL

    Pubilla CRISTINA RIBERA i TARIFA, Solsona (Solsonès)(P LL).

    Hereu XAVIER GABARRÓ i MORENTA, Òdena (Anoia).

    1era Dama HELENA LÓPEZ i MONTANYÀ, Manresa (Bagès).

    1er Fadrí XAVIER ANDREU i ALMENARA, Piera (Anoia).

    2ona Dama JUDIT BALAGUER i MADRID, La Valldàn (Berguedà).

    2on Fadrí JOAN PLÀ i CASADESÚS, La Valldàn (Berguedà) (H B).

    Garrotxa

    Baix Ebre

    Montsià

    Anoia
    CATALUNYA CENTRAL

    Pubilla CRISTINA RIBERA i TARIFA, Solsona (Solsonès)(P LL).

    Hereu XAVIER GABARRÓ i MORENTA, Òdena (Anoia).

    1era Dama HELENA LÓPEZ i MONTANYÀ, Manresa (Bagès).

    1er Fadrí XAVIER ANDREU i ALMENARA, Piera (Anoia).

    2ona Dama JUDIT BALAGUER i MADRID, La Valldàn (Berguedà).

    2on Fadrí JOAN PLÀ i CASADESÚS, La Valldàn (Berguedà) (H B).

    Alt Penedès

    Alt Empordà
    Pubilla LENA FINA, Avinyonet de Puigventós.

    Hereu PAU MUÑOZ, Figueres. (H G).

    1era Dama MARINA PRATCORONA, Peralada.

    2ona Dama LAILA TOUATI, L’Escala.

    Pla de l’Estany

    Gironès

    Baix Empordà

    Selva

    Vallès Oriental

    Maresme

    Vallès Occidental

    Barcelonès

    Baix Llobregat

    Garraf

    Baix Penedès

    Tarragonès

    Baix Camp

    Garrigues

    Priorat

    Ribera d’Ebre

    Terra Alta

    Bagès
    CATALUNYA CENTRAL

    Pubilla CRISTINA RIBERA i TARIFA, Solsona (Solsonès)(P LL).

    Hereu XAVIER GABARRÓ i MORENTA, Òdena (Anoia).

    1era Dama HELENA LÓPEZ i MONTANYÀ, Manresa (Bagès).

    1er Fadrí XAVIER ANDREU i ALMENARA, Piera (Anoia).

    2ona Dama JUDIT BALAGUER i MADRID, La Valldàn (Berguedà).

    2on Fadrí JOAN PLÀ i CASADESÚS, La Valldàn (Berguedà) (H B).

    Conca de Barberà

    Alt Camp